Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 13/L Adnátok ötleteket?...

13/L Adnátok ötleteket? Szeretek a konyhában tevékenykedni

Figyelt kérdés
Ahogy írtam 13 éves vagyok, és szeretek főzni, az anyumnak segíteni a konyhában. Milyen könnyen elkészíthető kaják vannak? Amiket összetudnék dobni?

2013. jan. 10. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
paprikás krumpli, spagetti, sült hús, krumplipüré, húsleves (könyebb mint gondolnád), gombapörkölt, Rántotthús vagy zöldségek, főtt rizs
2013. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ja és elfelejtettem leírni, hogy már mit tudok: krumpli püré, rántotta , rántot thús, puding, darakása...
2013. jan. 10. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
spagetti,lecsó, bundás kenyér,palacsinta,esetleg puding,tejbegriz
2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen egy részletes receptleírással előbb-utóbb bármit el tudsz készíteni, nem igen vannak nehézségi fokozatok, maximum sok étel macerásabb, vagy tovább tart elkészíteni. Nyugodtan kísérletezz, nem baj, ha néha elrontod, hibáiból tanul az ember.

Ajánlok neked egy könyvet, érdemes beszerezni, én mindent ebből főzök. Amúgy a szakácsok is ebből tanulnak, szóval ebben csak bevált, igazi receptek vannak, óvakodj a netes anyukareceptjeitől, azok gyakran hibásak.

[link]


Sok sikert!

2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 doboszoli ***** válasza:
54%

Nem akarok okoskodni,(de bevállalom) de semmilyen ételt ne "dobj össze"! A legegyszerűbbet is olyan odafigyeléssel főzd, mint a legkomplikáltabbat, legdrágábbat.

Lélekkel, és kellő alázattal!

Ha érdekel a főzés, már nagy baj nem lehet. Ötletekből az internet világában nem lehet hiány.

Konkrét kérdéssel keress, akár itt, akár privátban, ha tudok, segítek.

2013. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt az összedobni~t nem szó szerint értettem, akkor így jobb lenne, hogy el tudnék készíteni.
2013. jan. 10. 20:32
 7/10 doboszoli ***** válasza:
70%
Sokkal jobban hangzik, legalábbis nekem.
2013. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. jan. 11. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
virsli, fasírt, sűlt hús, sűlt krumpli, húsleves, gulyásleves, sűlt csirke, főzelékek.
2013. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Palacsinta,tejbegríz,húsleves,spagetti,pörkölt,paprikáskrumpli,krumplistészta,cigánypecsenye,rántott hús,rántotta,tojáspástétom,lecsó,virslipörkölt,tojásosnokedli,almás pite,fantás szelet,zabpelyhes keksz,sütés nélküli túrótorta,kekszes sütik,stb.
2013. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!