Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Légy szíves ötleteket szeretné...

Légy szíves ötleteket szeretnék, valami finom és érdekes akár különleges reggelikről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy a szendvicset, a rántottát a virslit már nagyon unjuk. Valami ötletetek esetleg? Akár lehet tartalmas is, akár nem annyira. A lényeg hogy ne kaviár mert azt nem engedhetjük meg magunknak.

2012. okt. 22. 15:59
 1/5 anonim válasza:
100%

Énis meguntam a rántottát :)

Ezért kesztem el omleteket készíteni vagy , bugyantot tojást főzni de mikor valami extrára vágyom akkor meg csinálom amit a nagymám szokott régen :)

0 dkg finom zabpehely

3,5 dl almalé vagy tej

1 alma

1,2 dl natúr joghurt

idény gyümölcs (eper, banán, barack, stb.)

ízlés szerint dió, mogyoró, mandula

méz

ezt ösze kevered még 1 nappal a fogyasztás elött hmm isteni!

Vagy még pedig ezt ez egy kicsit öszetettebb

Szoktam venni a pékségben nagyon jó minőségű teljes kiörlésű zsemlét (tömör 1 kicsit )

Ezt megtöltöm sült baconal 1 tükörtojásal + zöldségek

+ soksok reszelt sajt imádni fogják :)

2012. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezek az ötletek nagyon tetszenek! :)

Kipróbáljuk!

2012. okt. 22. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tojáskrém, körözött, tepertőkrém, padlizsánkrém. Ezeket előző este is megcsinálhatod, hűtőben elvan.

Amerikai palacsinta, ha van kedved és időd egy kicsit sütögetni.

Néha egy szelet kuglóf is jól eshet. :)

2012. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

két szelet vékony kenyeret ragassz össze finom májkrémmel(kenőmjassal ) ha toast kenyér,átlósan vágd még el. a kis háromszögeket, felvert tojásba forgatod, majd forró zsiradékban gyorsan kisütöd.

igazán finom, nem drága melegszendvics, vagy nevezzük bundáskenyérnek:) kecsap, mustár, savanyú, mindek illik mellé.

2012. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új találmányom:


Hamis kenyérlángos


Fogsz egy szelet kenyeret, megkened tejföllel, megszórod baconnel, lilahagymával rá reszelt sajt és be a sütőbe. A sajt megpirulásáig sütöm.


Imádjuk, rászoktattam a tesómat is :D

2012. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!