Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortellini (száraztészta...

Tortellini (száraztészta verzió) hogy elkészítendő? Megpirítani olajon és úgy megfőzni, vagy simán megfőzni? SOS

Figyelt kérdés
Auchan kimérős részénél vettem tortellinit, de nem az a puha zacskós amit korábban vettem a hűtött résznél, hanem száraztészta. Csak annyi volt írva a tartójára, hogy főzési idő 15-18 perc. Ma ebédre akarom csinálni:S Köszi

2013. jan. 16. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se piritsd, hanem fözd meg, erösen füszerezett (só + nálam zsálya, vagy oregánó) vizben. A fözési idö legalább annyi, mint a megadott, de jobb, ha kicsit többet számolsz rá, föként mert a töltelék elég nehezen puhul meg.
2013. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) igen, egyszer már csináltam azt hiszem és nem lett jó...és nem tudtam, miért
2013. jan. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!