Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok nekem laktózmentes...

Ajánlanátok nekem laktózmentes élelmiszereket? Pl. Lecsókolbász, sajtok stb. Zéró tolarenciás vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nyitogasd meg őket sorban, nagyon sok értékes segítséget adnak.

2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket ismerem. Arra gondoltam, hogy esetleg felfedeztetek valahol olyasmit, ami örömet okozott. Ezért irtam példának a lecsó kolbászt. Azt pl. nem ettem l éve, igy a rakott krumpli is kimaradt eddig, mert az csak abból jó, másból nem szeretem. Az Aldiban pl. a baromfi virsli finom, de arra nem jó. A Gyulai májason, és az Aldis felvágottakon kivül nem igen vannak töltelék áruk.
2013. jan. 18. 17:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Például most értesültem, hogy van spáros saját márkás leveles tészta. Ezzel megint egy csomó mindent tudok majd csinálni, ami édes, vagy sós.
2013. jan. 20. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Pick szegedi lecsó , és debreceni kolbász.
2013. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni pick lecsót, és debrecenit? Soha nem láttam sehol.
2013. júl. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!