Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyek a családotok kedvenc...

Melyek a családotok kedvenc ételei?

Figyelt kérdés
Nálunk a kedvenc a rántott sajt :)

2013. jan. 21. 17:27
 1/4 poet1 ***** válasza:
73%
magyaros ételek,gyros,hamburger,olaszos kaják,sütik, mindig mindenből a legfinomabb
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rántott húsok és zöldségek, sajt

Sült húsok és zöldségek

Pörköltfélék

Főzelékek

Húslevesek

Zöldséglevesek

Tésztaételek


Általánosságban magyaros és olaszos kaják, körítve néhány török, görög, francia étellel. A rántott hús és zöldség tört burgonyával kéthetente legalább van, nekem személy szerint már herótom van tőle... pontosabban szeretem, megeszem, de évek óta nincs olyan, hogy én azt szeretnék enni... Általánosságban elmondható, hogy minden háztartásban van egy ételkör, amely körbejár, ami mindig van, és csak néha, ünnepnapokon vagy ha olyanjuk van, akkor újítanak. Ez alól mi sem vagyunk kivételek. A különbség annyi, hogy legalább kéthetente kipróbálok valami újat, ami aztán vagy bejön a nagyközönségnek, vagy nem, és ennek alapján bekerül a szokványos körbe, vagy kimarad abból.

2013. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle. Rántott husi, olaszos kaják. Pizza, tepsis egytálételek hússal, zöldséggel. Utolsónak az unalmas rántott húshoz van egy tippem: tegyél rá tejfölt és szórd meg reszelt sajttal. Kicsit megdobja.
2013. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pörköltfélék, tokányok bármilyen húsból, halételek, töltötthúsok, panírozott húsok, zöldségek, sokféle főzelék húsfeltéttel,olasz tészték, pizza.

palacsinta, almáspite, gyümölcstorta.

2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!