Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen finomságot lehet...

Milyen finomságot lehet csinálni cseresznyéböl?

Figyelt kérdés

valami torta,vagy süti,igazából bármi ötlet érdekel.csak légyszi irjátok le részletessen hogy kell elkésziteni mert még elég kezdö vagyok.

köszi elöre is!


2008. jún. 3. 13:23
 1/3 tade ***** válasza:
100%
SZia. En cseresznyes retest szoktam csinalni. De csak szemmertekre tudom neked leirni, mert soha nem merem a dolgokat. SZoval vegyel az uzletben retestesztat (ne melyfagyasztotatt, hanem ami mar szepen ki van nyujtva es ossze van hajtogatva). Majd terits ki mondjuk egy fadeszkara vagy konyharuhara. Kend at egy kis olajjal, rakd ra a kimagozott cseresznyet, hints meg zsemlemorzsaval, vaniliascukorral, (en teszek ra egy kis fahejat is, de tehetsz bele daralt makot is), csavard fel, kendd meg ismet egy kis olajjal, majd mehet a sutobe. Kb180 fokon uss, mig meg nem pirul a teteje.
2008. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tade ***** válasza:
100%
bocsi elirtam....180 fokon susd
2008. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. jún. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!