Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 12 éves vagyok és a szüleimnek...

12 éves vagyok és a szüleimnek szeretnék valami egyszerű de ötletes reggelit szeretnék csinálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 15:27
 1/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Tojás rántottát, piritóssal, sült szalonnával.
2013. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hasonló mint az előző, de lehet azt is, hogy egy pritamin paprikát felszeletelsz és abba ütöd a tojást megsózod és fedő alatt megsütöd. Vagy esetleg sütemény kiszúró formába sütöd, mert akkor jópofa formák lesznek belőle. :))
2013. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, mennyire tudsz főzni, de egy hideg téli napon egy mégse snassz kaja (ha nem tudsz jól főzni, ha tudsz szólj, mert ezer meg ezer ötletem van). Három tojást felversz, egy evőkanál tejet és egy evőkanál lisztet (Vagy keményítőt) raksz bele apródonként szitával vagy szűrővel beleszitálva, és elkezded megsütni mint a rántottát (bő olajon), de nem túrod szét, hanem amikor az egyik oldala megsült megpróbálod megfordítani. Ha sikerül, akkor ráhalmozol az egyik felére sajtot, sonkát, paradicsomot és bármit amit akarsz majd ráhajtod a másik felét és kész. Ha nem sikerül megfordítani, akkor úgy rakod rá őket majd hajtod be.

Ha kávéznak, fess szmájlit a kávéba tejjel és tűvel.(ehhez főzött kávé kell.)

:)

2013. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Smile az tetszik:)
2013. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kenyeret süti vagy gyurmaformával szúrj ki formákra, vagy éles késsel vágd ki tetszés szerint. így aztán csinálhatsz nekik vajas-lekváros szíveket, vagy akár zsiráfot is aminek a foltjait párizsiból rakod ki :)

de akár a tányérra is csinálhatsz arcocskát pl ubi v paprikadarabok a haj, kenyérkarikák a szemek és sültszalonna vagy ketchupcsík a száj :)

2013. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. még nem igazán tudok főzni de szeretek a konyhába segíteni :) még nem tudom melyiket készítem el :)
2013. febr. 2. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Süss tükörtojást, majd kend meg a kenyérszeletet vajkrémmel, tegyél rá szeletelt vöröshagymát, egy szelet sonkás szalámit, majd a tetejére a tükörtojást! Nagyon kiadós reggeli, és finom! :)
2013. febr. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!