Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Knorr Rafinéra Tejszínes...

A Knorr Rafinéra Tejszínes sonkás tészta alap receptje szerint a tésztát tényleg szárazon kell beletenni? Nem kelle előtte megfőzni?

Figyelt kérdés
Illetve mellette ajánl egy plusz receptet brokkolival és darált hússal, abban is létezne, hogy a darált húst nem kell előtte megfőzni?
2010. ápr. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem használok ilyen műételeket,mert nem mérgezem magunkat mindenféle vegyszerrel és adalék anyaggal. Inkább magam készítem a szószokat.

A reklámokban láttam ilyesmiket.Ott a kész vagy majdnem kész ételt öntik nyakon mindenféle vacakkal.

2010. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell, már próbáltam....felszivta sülés kzben a folyadékot a tészta...abban sült-főtt meg
2010. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Közben kipróbáltam lesz ami lesz alapon. Tényleg megfőtt a tészta is és a darált hús is, pláne hogy pulyka még jobban is.

Amúgy én sem szoktam ilyen kajákat készíteni, amit lehet magam próbálok megcsinálni, de most így alakult, hogy kipróbálom. De rászokni biztos nem fogok.

2010. ápr. 24. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és azért finom volt, hogy műkaja. Egyszer egy évben szerintem nem gond, ha ilyet eszünk.
2010. ápr. 24. 20:23
 5/5 anonim válasza:
igaz ez tlszta de krumplihoz nem kell:P
2010. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!