Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a legnagyobb konyhai...

Mi volt a legnagyobb konyhai baki amit elkövettetek?

Figyelt kérdés
Én lencselevest főztem. Csakhogy nem válogattam szét a lencsét, csak úgy megfőztem. Na volt abban a kavicstól kezdve a búzaszemig minden. :D
2013. febr. 4. 16:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

A legkínosabb az volt, amikor összecsődítettem az egész családot... Én hívtam őket, ergo én főzök. Beígértem mindenkinek a fincsi zöldborsó levest. Éppen a tálalásnál jöttem rá, hogy minden benne van csak zöldborsó nincs.

Ez történt kb. 8 éve, azóta is mindenki ezzel szívja a vérem. :D De nem panaszkodtak, hogy nem volt fincsi. Xd

2013. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Krumplileves meg fasírt. Mindkettő fokhagyma nélkül :P
2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon kezdő voltam és állandóan próbáltam sütni. Szinte mindig borzalmas lett, szerencsére az íze általában úgy ahogy rendben volt (magyarul: nem volt finom, de ehető), viszont mindig borzalmasan nézett ki a süti. Egyszer párom születésnapjára nagyon akartam valami jót csinálni, tényleg beleadtam anyait apait. Csináltam a süti tészta részét, amibe szalakáli is kellett. Gyönyörű szépre megsült, soha nem sikerült olyan szépre még a tészta. Márcsak a krémet kellett volna rákenni és végre sikerült volna a tökéletes sütemény. Viszont büdös volt a tészta, ammónium szaga volt. Hiába nézett ki szépen és finom is volt, nem mertem így odaadni a páromnak, fogtam és kidobtam. Másnap mondja a kolleganőm, hogy ez tök természetes a szalakáliban van ammónia, de kicsit várni kell és eltűnik a kellemetlen illat. Tisztára magam alatt voltam.
2013. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Testvéremmel nekiláttunk muffint készíteni recept alapján.. Mindent megvettünk cukormáz, kis csillag alakú cukrok, díszítésnek ilyen, olyan kellékek.. Csak arra nem jöttünk rá, hogy a krémsajt alatt nem a Boci tömlős sajtot értik.. Had ne részletezzem mire hasonlított az íze..
2013. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Kg darált húshoz mikor már bekevertem akkor vettem észre ,hogy szerecsen diót raktam és nem hús füszerkeveréket . csak úgy öntöttem a füszeres üvegböl : JKi kellett dobnom az egészet mert keserü lett.
2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerekként,főztem anyuéknak kávét, fahéjból.Eleinte még tetszett is nekik, hogy milyen finom illat van a lakásban, míg bele nem kortyoltak és rájöttek, hogy csak az illat finom :D

Tavaly nyáron, már felnőttként főztem lecsót, egy deka só nélkül.

2013. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
5/5- A szerecsen dió jobb, mint a kész fűszerkeverékek. Csak keveset kell a húshoz tenni.
2013. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
Csak hogy 1 evő kanál szerecsen diót tettem bele...
2013. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém itthon volt vendégségben. Barátokat hívott. Megegyeztünk, hogy én gondoskodok a szendvicsekről, megfőzöm a kávét, de a bort ő "szervírozza".

Megfőztem a kávét, jó erősre, bevittem, de én nem ittam belőle.

Amikor elmentek a vendégek, az öcsém kérdezte, hogy milyen kávéból főztem,mert nagyon savanyú, rossz íze volt. (A vendégek azért nem szóltak semmi, megitták)

Kiderült, hogy az öcsém a demizsonból a fehér bort a porcelán vizes kancsóba öntötte, Hogy könnyebben bele tudja önteni az asztali üvegbe. Nekem eszembe sem jutott, hogy víz helyett bor van benne, és azzal főztem meg a kávét.

2013. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen levest föztem,és levettem róla a fedőt,és nem vettem észre,hogy sikerült rátennem egy gyufásdobozra...

szépen vissza tettem a fedőt,és csak késöbb láttam,hogy úszkálnak benne a gyufaszálak.

Borzalmas foszfor ize volt :D

2013. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!