Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legnagyobb siker élményed a...

Legnagyobb siker élményed a fözésben?

Figyelt kérdés
Nekem amikor 19 évesen 3 fogásos menüt csináltam 6 felnött embernek és minden elfogyott ....
2013. febr. 5. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 évesen a farsangi fánk egész egyedül, a tésztakészitéstöl a kisütésig.
2013. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mikor megfőztem és nem kellett a családnak én meg kiboritottam a szemetesbe! :)
2013. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én utálok sütni, főzni. Így a legnagyobb sikeresem az volt amikor 19 évesen sütöttem egy tepsi almáspitét. Annyira jó illata volt, olyan ízletes, szép volt, hogy tényleg büszke voltam magamra. De végül is fogalmunk is milyen íze lett, bár ha az állatokat néztem akkor biztos nagyon finom is lett. Sajnos a nagy lelkesedésemben kiesett a kezemből a tepsi és a sütemény ezer darabra törve esett a konyha padlózatára. Nyár lévén és a nagy melegben a 3 kutya, 2 macska akik a konyhában hűsöltek, rögtön rámozdultak a pitére. Minden morzsát felszedtek..
2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán egyszer a 300 db palacsinta, vagy még a makaron, ami mindig jól sikerül és annyira szeretem.
2013. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első pogácsám 13 évesen. Hamar elfogyott, még ki se hűlt. :)
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
100%
Mikor az érettségi bankettünkre lefőztem egy kétfogásos vacsorát 60 főre 2 frituval, és 1 tűzhellyel:) Persze haverok segítettek előkészítésben, tálalásban:) 3-4en összedobtuk:) (előételnek rántott sajt görögsalátával, főétel grillezet csirkemellfilé, steak krumplival... nem a legfantáziadúsabb menü, de még elég kevés konyhai tapasztalatom volt:))
2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!