Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elektromos Teka sütőmben a...

Elektromos Teka sütőmben a süti teteje megég, a közepe szinte ugyanolyan nyers, mint ahogy betettem! Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés
Van egy hülye elektromos TEKA sütőm... Most már utálom! Fél éve próbálkozom rendszeresen sütit sütni benne, még soha nem sikerült, a hiba mindig ugyanaz: a süti teteje megég, a közepe szinte ugyanolyan nyers, mint ahogy betettem! Előtte évekig sütöttem, mindig sikerült, most meg a kipróbált receptjeim sem :((( El vagyok keseredve, mit csináljak másképp, ismeri valaki a Tekát?
2008. jún. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Hello! Nekem a szerelő kicserélte a fúvókákat vagy miket. Kezdetektől fogva nem működött a sütőm, ez volt a baja. Hívj szerelőt.
2008. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. jún. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!