Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Indukciós főzőlapon ugyanolyan...

Indukciós főzőlapon ugyanolyan jóízű lesz a már megszokott, de addig gázon készült étel?

Figyelt kérdés
Valamint mi a különbség az indukció és az indukció plusz zóna között? Ja, és inkább indukciósat, vagy félindukciósat?
2011. júl. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érezni különbséget.

Max, ha kint bográcsban főz valaki és utána indukcióson annak más az íze, de azzal meg gondolom tisztában vagy. :)

2011. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ízzel nincs baj. De pl. én palacsintat nem tudok rajta sütni, mindig leég. Az összes ételnel folyton azt kell figyelnem, hogy oda ne égjen. Egyszerűen nem találom el a megfelelő fcokozatot. rendszeresen úgy járok ráadásul, hogy kikapcsol, olyan érzékeny az érintésre. Kavarom az ételt és ha közel hajolok, kikapcsol. Pedig jó markát vettünk. Miele. Őszintén szólva, legközelebb nem veszünk indukciós tuzhelyet.
2011. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig viszonylag jókat írtak róla máshol, most készülök venni, de kissé aggódom. A sima "villanyos-ra" pedig azt írták, hogy sokat fogyaszt. Gondolkodom a kombinálton is, de senki nem tud különösebb érvet egyik mellett, vagy ellen sem. Mitévő legyek?
2011. júl. 27. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az indukciós is elég sokat fogyaszt szerintem. Nem tudom mit vegyél, én legközelebb tuti egy sima gazos fozolapot veszek rozsakkal. Lehet, hogy nem néz ki olyan jól, nem olyan dizájnos, de hogy könnyebben kezelhető, az tuti. Mondom ezt az után, hogy tegnap kb. 2 órán keresztül főztem a paprikás krumplit, mert folyton kikapcsolt, sokszor észre sem vettem. De biztos én vagyok béna. A gyerekzarrol nem is beszélve...
2011. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remek! Gázos lenne a tuti, de nincs bekötve ám a gáz! Nincs sok választásom.
2011. júl. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!