Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok tojásfehérjéből valamit,...

Sok tojásfehérjéből valamit, hogy még cukrom is alig van itthon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igy nem tudsz habcsókot csinálni.Én pont most sütök ilyent dióval.Ha van mézed talán azzal is menne.Szerintem menj át a szomszédba kölcsön kérni cukrot inkább.
2013. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
le is fagyaszthatod...
2013. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fehérpiskóta, 6 fehérje és 12 dkg porcukor kell bele. ha érdekel a többit is leírom.
2013. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, találtam piskóta receptet, de vajam is alig...méz van, de azt meg sajnálom...tudom, hogy le lehet fagyasztani, de hátha van valami, amit meg tudnék csinálni belőle most. ha nem, akkor ez lesz.
2013. febr. 8. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
én felverném, és ha biztosan tudod, hogy nem szalmonellás,akkor cukorral + egy kis vaníliáscukorral, ezzel-azzal megbolondítva remek, és nagyon gyorsan összeüthető édesség lesz belőle... :)
2013. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rántottát, vagy tojásos köménymaglevest is csinálhatsz belőle.
2013. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha van valami gyümölcsöd, ami puha , azt belekeverheted a cukorral és egy kis mézzel a keményrevert habba. megszórod egy kis dióval, vagy kakaóval és tényleg finom desszert lesz belőle.

régen mi eperrel szoktunk ilyent, mersze az most nem aktuális, de mással is finom lehet. pl őszibefőtt.

2013. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Süss vacsira hasáb burgonyát, amikor kész, öntsd le alóla az olajat, a felvert tojásfehérjét öntsd rá, és kész a tojásos sült krumpli. Ha van, egy egész tojást még hozzákavarhatsz, de így sütve anélkül is jó.
2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam tenni felvert tojásfehérjét bele kevert lekvárral mondjuk mákos guba tetejére vagy akármilyen süti tetejére , aztán be a sütőbe kicsit rápirítani, isteni . Vagy madártej !
2013. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!