Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem sikerül a muffinom?...

Miért nem sikerül a muffinom? Immár 2x próbáltam, de valami sose jó. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Ugyanazt az receptet csináltam amit anyukám.Neki nagyon jó szokott lenni nekem nem:( Mindenből annyit és olyan sorrendbe tettem bele ahogy írta.Előmelegített sütőben,közepes hőfokon 20-25percet kell sütni.Úgy is csináltam,mégis olyan mintha picit nyers lenne a közepe,az alja pedig keményedik.Egyre keményebb:(

2x nem lett olyan finom,mint anyumé.Pedig mindent úgy csinálok mint a recept írja.Anyum is úgy csinálja és neki jó,nekem nem.

Mi lehet a baj?

14/L


2009. szept. 5. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban a sütőben? A leírás alapján alulról túl sok hőt kap. Nem lehet, hogy te csak alulról sütöd, anyukád meg légkeveréssel? Én a saját sütőmben erre tippelnék a jelenség alapján.
2009. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem:(

Igen,ugyanabban a sütőben,ugyanakkora hőfokon,ugyanazon a magasságon sütöttem,mégsem lett olyan.Meglepinek szántam,meg hát én is megenném már gondoltam csinálok(:

köszönöm a választ!

2009. szept. 5. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
muffinpapírral csináltad... ha olyan a sütő akk alulról meg felülről süssön hőlégkeveréssel
2009. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!