Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mihez lehet felhasználni a...

Mihez lehet felhasználni a keménnyé vált mézeskalácsot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 10:28
 1/9 anonim válasza:
100%
talán karácsonyfadísznek jó lenne jövőre. Furjátok ki a tetején és tegyetek bele szalagot.
2013. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Főzz valamilyen pudingot, és egy tálba soronként rakd le a mézeskalácsot és a pudingot. Néhány óra után finom, puha lesz. Akát tejszínhabot is tehetsz közé és a tetejére.
2013. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Daráld le, keverd össze kakaóval lekvárral cukorral, és formázz belőle golyókat amit aztán kókuszba vagy kristálycukorba forgatsz.
2013. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minap végeztem ki én is :) leöntöttem forró van.cukros tejjel, és hagytam, hogy ázzon benne. kevés mazsolát adtam hozzá meg egy kis darált diót.olyan ázott piskóta állaga lett, kicsit furán nézett ki, de kiadagoltam kompótos tálkákba, majd olvasztottam, szintén maradék csokimikulásokat és leöntöttem az olvasztott masszával.lehűtve, tejszínhabsrpével feltuningolva finom lett.egy kicsit a somlóira hasonlított.
2013. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csupa jó ötlet, azt sem tudom, melyiket válasszam! Köszönöm!
2013. febr. 9. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a somlói galuska jutott eszembe, ha rum-aromával, kávéval locsolod meg hozzá, felpuhul, rakhatod is legalsó rétegnek.
2013. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon régi,kézzel írt receptkönyvben találtam egyszer egy "apátzafingotska" nevezetű süteményt,aminek az a lényege, hogy jó fűszeres forralt borba be kell áztatni a mézest,amennyit fel tud szívni,összetörni villával, belekeverni 2 db felvert tojást,2 evőkanál lisztet,egy kis sütőport, és kivajazott tepsiben megsütni.Meglepően finom kis süti lett belőle,baracklekvárral ettük.
2013. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én mézeskalácshab(mousse) vagy mézeskalácsos parféhoz szoktam. Keress rájuk a google-ban!
2013. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Önvédelmi eszköz
2013. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!