Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nehéz elkésziteni a Somló...

Nehéz elkésziteni a Somló galuskát, nem szoktam sütni igy kezdőként el tudom késziteni? Jo és könnyen elkészithető recept hozzá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz elkészíteni, egy jó recept alapján, könnyen megy.


[link]

2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Variációk egy témára.

Imádom, elrontani sem lehet, csak váltogatni a különböző fajtákat, egyiket a másik után.

2013. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami saját receptet tudnátok irni amit ti szoktatotk késziteni!?
2013. febr. 12. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszkor jött a postás, odaégett a piskótám... néhány nap múlva égett részek le, a többit akkor összetörtem, beáztattam, rum-aromába, kávéval, és valami recept alapján hasznosítottam somlóinak.

Régen volt, az elmúlt 10 évben pedig már nem is sütök, attól is hízok, ha csak valamelyiknek a fotóját megnézem.

Hidd el, mindegyik nagyon finom, fogj hozzá bátran, nem fogsz szégyent vallani vele!

2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen talpas poharakba raktam. A piskóta egyik feléből csináltam a somlóit, a másik felét gesztenye-masszával dolgoztam össze, és kókuszba forgatott golyók lettek belőle.

Csupa-csupa csömör-gyönyör!

2013. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!