Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma már tényleg nem divat a...

Ma már tényleg nem divat a krémes bevonatú torta?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi nem divat szerint esszük a tortát, hanem hogy milyen ízű

:)

2013. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

szerintem ez hülyeség! :)

Egy torta sose megy ki a divatból. Ez ízlés kérdése, személy szerint én nagyon nagyon sokféle tortát szeretek, örök kedvenc a csokis! :D

Úgyhogy, a krémes bevonatú torta is lehet divatos (már ha szabad így nevezni). Fellehet dobni egy két cukorral vagy marcipán virággal a tetején :)

2013. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tortától függ, hogy a saját krémjével vonom be, vagy mással. Ez nem divat kérdése.
2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sokan jönnek vendégségbe, és nagy tortát kell csinálnom, amire egy vagyon lenne a marcipánmassza, a fondantot meg nem szereti az ünnepelt. Emeletes citromtorta lesz, csinálnék a tetejére egy nagyobb kiemelkedő nonfiguratív karamelldíszt mint ez:

[link]

az oldalát pedig citrommal, vagy naranccsal raknám ki. Valahogy így, mint a felső képen:

[link]

2013. febr. 12. 21:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam a második linknél:

[link]

2013. febr. 12. 21:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Akarom mondani az elsőnél. :D Bocsánat!
2013. febr. 12. 21:59
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem bármilyen jöhetne! Imádom az erdei gyümiset, meg csokisat, meg bármilyet! Jó a marcipános is, bár olyanból még csak szeletet ettem.. Így én inkább a krémesre szavazok, bár ha finom, akkor jöhet bármi :D
2013. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, hogy nem divat, inkább az egészségesebb krémek vannak terjedõben, nekem is jobban izlik.
2013. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon felkapottak lettek az ilyen fondant/marcipán bevonatos torták.

Nálunk nem nyerő, gyakorlatilag senki sem eszi meg azt az édes vackot.

Családunkban a gyümölcsös-krémes torták a legnyerőbbek (feketeerdő, citromos-túrós pl), éna gesztenyekrémeset szeretem a legjobban. :)

2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem sokan megköveznének, de az esküvőmre se marcipánbevonatos tortát akarok, mert UTÁLOM! :D lehet szebben néz ki, de ezerszer finomabb a krém bevonat.
2013. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!