Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Céklából mit lehet csinálni a...

Céklából mit lehet csinálni a salátán kívül?

Figyelt kérdés
Van még 4 db-om, és holnap meg akarom csinálni, nehogy megpuhuljon idő előtt. Ecetes céklát csináltam (nem tudom hogy hívják, az a hagyományos saláta belőle), de jó lenne mást is belőle, hogy ne unjam meg :) Ha lehet, ne legyen a receptbe tejtermék és gabona, mert allergiás vagyok :/
2013. febr. 15. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Megpucolod majd alufoliába csomagolod és sütöben megsütöd .

Magába ,de bármilyen sült hús mellé finom..

2013. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Süsd meg sütőben, majd reszeld le nagylukon. majonézzel,sóval, borssal keverd össze, esetleg még egy kicsi mustár is mehet bele.(nem tartárral, csak sima majonézzel )
2013. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Borscslevest is csinálhatsz (bár kisebb mennyiséggel próbáld ki, így rengedeg lesz, és nem biztos, hogy ízleni fog). Mi szeretjük.


[link]

2013. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a sült cékla jól hangzik, de nincs alufóliám (koleszos vagyok). Csak szilikon sütőlapom van. meg lehet csinálni alufólia nélkül is?
2013. febr. 15. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze megtudod a szilikon lapon is sütni :
2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én céklalevest (répával, krumplival, karalábéval), céklás-csokis muffint (poénosan nézett ki, még a kakaó sem tudja elnyomni a színét) és sushit csináltam belőle eddig (utóbbiba elég kevés kellett, nem is az íze, hanem a színe miatt jött jól). Ja és céklás-répás-almás salátát, citromlével és köménnyel, ha jól emlékszem, de hogy finom volt, az tuti.
2013. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én serpenyőben szoktam sütni lilahagymával és megfűszerezem sóval borssal kakukkfűvel. :)
2013. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!