Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lesz a muffin teteje...

Hogyan lesz a muffin teteje szimmetrikus, és nem túl magas?

Figyelt kérdés

a sütőportól függ tudom, viszont nem tudom, hogy mennyi lenne elég, mert függ a recepttől is


ilyet akarok:

[link]


szép szimmetrikus a teteje, nincs levágva rész, nincsen berepedezve sem (legalábbis az oldalán nem látszik)


hogyan lehetne az én muffintésztám is ilyen szép?


+vki nem tudja honnan rendelhetnék a netről nyomózsákot? vettem ilyen műanyag csöves kinyomót, de az nyomi



2013. febr. 21. 18:42
 1/4 anonim válasza:
Nem csak a sütőportól függ. Általában egy sütőnyi muffinhoz (az talán 12 darab) egy fél sütőpor kell (a kis zacskósból). De nem ez a lényeg. A muffin tésztáját nem szabad jó magyar szokás szerint egyenletesre összekeverni. Úgy kell, hogy éppenhogycsak öszekeveredjen, nem kell, hogy sima legyen! Csak hevenyészve. Ez a titka a jó muffinnak :)
2013. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

2013. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aztamindenit ,erre a kettesre nem is gondoltam volna... kár, hogy a fél oldalon sold out van:(
2013. febr. 21. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

A francba! Tényleg! Reggel kaptam a linket, nem is figyeltem, hogy van-e még nekik.


De van üzletük, hátha ott kapsz személyesen. Azt hiszem az Arénában láttam üzletüket, de a honlapon van telefonszám.

2013. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!