Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti pangasius halfilét milyen...

Ti pangasius halfilét milyen zöldségekkel párolnátok egybe?

Figyelt kérdés
És hogyan készítenétek el,szeretnék fehér bort is rátenni,annyi receptet találtam,de nem tudom,hogy sütőben hogyan készíthetném el,akár szósszal,vagy anélkül.

2013. febr. 22. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Receptet nem mondok neked, mert nem tudok, de jó sok gombával el tudnám képzelni.

Készítenél egy fehérboros gomba ragut, rá a halra, be a sütőbe. Hmmm.

2013. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hal szeletek sózd borsozd, terits ki 1 alufoliát amiböl tasakot készithetsz : A tasaknak jól zárodonak kell lennie ,hogy a bent maradhasson a gőz: A hal szeletekre tegyél bármilyen Wok zöldségeket majd pár evő kanál édes borral locsold meg : Tedd tepsire és kb 30 perc alatt elkészül :
2013. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Thai, vagy vietnami zöldségkeverékkel.

Én a thaiföldit tartom picit jobbnak.

3. helyezett: a kínai; de a mexikóival is jó, ha szereted.

Tartsd be a zacsin lévő használati utasítást + saját ízlésed, megérzésed alapján fűszerezd, ha azt kevésnek tartod.

2013. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk itt a hotelben így csináljuk: Zeller, sárgarépa, hagyma a citromozott sózott halszeletre majd be a sütőbe és sütni! Isteni!!
2013. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csomagolásával egyyüt a kukába.Nem kérek a nehézfémekből köszi.
2013. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,fóliábol,kis batyukat csináltam,brokkolit,karfiolt,répát,karalábét,krumplit tettem bele, egy kevés vajat,fehérbort,só bors,oregáno,citrom,petrezselyemzöld,isteni finom lett!
2013. febr. 25. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!