Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok különleges, egyszerú,...

Tudtok különleges, egyszerú, de nagyszerű melegszendvics recepteket?

Figyelt kérdés
Én pl. azt "találtam fel" (lehet,hogy újra), hogy vaj helyett tejfölt kenek rá és nagyon finom. Ti tudtok ilyeneket?
2013. febr. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Van sok recept! Csak a képzeleted szabhat határt! :) :D

Mi megvajazzuk a kenyeret, de néha nem, aztán azt teszünk rá amit akarunk, plusz sajt a tetejére aztán mikor megolvadt rajta a sajt kész és erre még tejfölt teszünk és úgy esszük vagy még piros aranyt is nyomunk a tetejére.

2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én megvajazom a kiflit, vágok rá jó sok fokhagymát, majd jön rá egy kis sonka vagy szalámi és reszelt sajt, végül őrölt pirospaprika, nagyon fincsi.
2013. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Vaj helyett jó a májkrém is, vagy a sajtkrém, akár a pizzakrém is indulásként. Persze a tejföl is eredeti ötlet.

Akármivel kenem meg, nálam arra jön a szalámi, annak a tetejébe a karikára szelt főtt tojás, annak a tetejére a hosszú csíkokra vágott csemege uborka (nyáron kígyóubi) és annak a tetejére a csíkokba vágott (és nem reszelt) sajt.

2013. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. febr. 27. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc melegszendvics receptem a következő:


Összekeverek egy kis konzerv májkrémet, 1 evőkanál tejfölt, 1 mokkáskanál mustárt, és vagy 2-3 szelet párizsit/sonkát, amit előzőleg apró kockákra vagdostam. Ezzel a krémmel megkenek félbevágott zsömléket vagy kenyérszeleteket, reszelt sajtot szórok a tetejükre, és sütőben 10-15 perc alatt megsütöm.

Nagyon-nagyon fincsi!:)

2013. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajtos stangli, rá rántott sajt, leöntve tartásmártással.

Fúúúúúúúúú....

2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencemhez két szelet kenyér kell. Mindkettőt megkened vajjal/margarinnal, majd kensz rá egy kis kecsapot is. Aztán az egyik felére kolbászkarikákat teszel (vagy virslikarikákat, azzal is finom), a másikra fokhagymát reszelsz (csak úgy, magában). Mindkettőre meg egy kis reszelt sajt, megsütöd, majd a fokhagymás kenyérre kensz egy kis tejfölt, összeborítod a szeleteket és csinálsz még egyet, meg még egyet... Nagyon finom! =)
2013. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!