Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből mit lehetne készíteni?...

Ezekből mit lehetne készíteni? Már nagyon éhes vagyok!

Figyelt kérdés

Van itthon:

burgonya

répa

gomba

lilakáposzta

brokkoli

vörös és lilahagyma

trappista sajt

zsírszegény túró

tojás

Fogyózom és kalóriát számolok valami olyasmi kéne ami max 350 kcalból kijön:)

Ötletek?:D

18L


2013. márc. 14. 12:56
 1/6 anonim válasza:

Én csinálnék héjában sült krumplit ezt mikróban is lehet és kockáznék a tetejére lilahagymát,majd reszelnék rá sajtot,és így be a sütőbe.

Laktató,finom,könnyen elkészíthető!

2013. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keverd össze a túrót a sajtot és a lilahagymát rakj bele főtt tojást és nyami ^^
2013. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:

Lilahagymás rántott túró. Lilahagymát kockázol, belekevered a túróba, kevés sóval, és zsemlemorzsával és tojással hogy összeálljon, bepanírozod, és kirántod:)


Ha van otthon vajad, vagy tejfölöd: répa, krumpli vagy brokkoli püré. A főtt zöldséget sóval és vajjal összetöröd, kevés tejföllel lágyíthatod.


Rántott sajt párolt zöldségekkel (brokkoli,répa)


Zöldségkrémleves: répa-gomba-brokkoli hármast feldobod főni kevés vízzel, mikor megpuhultak, akkor áttöröd, és kevés habarással sűríted, só bors mint fűszerezés:) Esetleg szerecsendió.

2013. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Rántott sajt káposzta salátával, párolt brokkolival

2. Vegyél tejfölt és lehet másnap túrógombóc,

2013. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hmm.. már biztos hamiztál, de én a gombapörkit mondtam volna, vagy pediig hagymás törtkrumpli, rántott gombával, esetleg tojáspörkölt.. vagy tojásos gombás melegszendvics.. ezek nem olyan magas kalóriatartalmú ételek szerintem. én nem szoktam számolni. :)
2013. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gombapöri tejföl nélkül nem az igazi.
2013. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!