Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket sütök főztök a hosszú...

Miket sütök főztök a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 17:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mi is be havazodtunk : Gazdagrét ::


Tegnap pizzát szerettünk volna ,de nem rendeltünk bele gondoltunk ,hogy szegény pizza futár mire ide ér megfagy .

Aztán átnéztük a fagyasztót igy : tárkonyos csirke ragú leves ,és marha vadas lesz + csinálok még csoki szuflét evvel eleszünk 2 napig ::

2013. márc. 15. 09:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Szomorúan jelentem nyugaton a helyzet változatlan.

vidámabban:" a nemzetközi helyzet fokozódik". remélem van , aki érti...:)

Visszatérve a valósághoz, minden elkészült hajnalban a terv szerint. (töltöttkáposzta, par. hósgombóc)de sajnos el sem indulhattunk vele, az utcából sem tudunk kimenni.

( nagyon beteg szüleimre, és az ifjabb generációra is én főzök)így sírva kezdődött a mai napom. a tehetetlenség megőrjít,de szerencsére senki sem hal éhen.

"vesztegzár" van a városban, se be, se ki.Mi pedig dimbes -dombos városszéli kertvárosrészben lakunk, szó szerint a hó fogságában vagyunk most.

Bocs mindenkitől, de talán jobban leszek, hogy leírtam.

Mindenkinek a legjobbakat a Bakony aljáról :)

2013. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"a nemzetközi helyzet fokozódik", mert: "az ellenség keze betette a lábát" és "lábra kapott a fejetlenség".
2013. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:) legyen szebb napunk!
2013. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!