Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket sütök főztök a hosszú...

Miket sütök főztök a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú lesz a hétvége.:/ teljesen befogott bennünket a hó, még de. sikerült valamennyit bevásárolni a tescóban.

Azt esszük, ami van itthon, így holnap töltöttkáposzta lesz, és par. húsgombóc. (nem mindeki szereti a káposztát)

Szombaton egy kevés húsból,raguleves, krumplistészta

vasárnap, ha megérjük töltöttcsirkecombok, rizibizivel.

Soha nem üres a hűtő, pár napig még kenyérre ,tejre sincs gond,de, ami időjárás van most, az itt katasztrofális.

Sütés?:) ha nem sírom el magam, talán egy muffin összejön.

Mindenkinek szebb, jobb időt:)

2013. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Mivel előre jelezték, én tegnap elmentem és bevásároltam.

Levesnek tervezek: karaláb-levest, vagy zöldbab-levest.

Lesz fasírozott, majd látom, valószínű valami főzelékkel.

Akarok egy kis brassóit is, azt ugy-e krumplival szoktam.

Múlt héten volt csirke, azt most nem akarok kiszedni, sütni nem fogok, fogyózni is kellene valamikor. :))))

2013. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ma hajnalban munka előtt szaladtam bevásárolni, én holnap is dolgozom, 12 órát, ráadásul a lányom holnap lesz 16 éves. :(

Holnap ezért kérésére borsóleves, rántott hal, csirkemáj, és ecetes krumplisaláta lesz.

Szombaton tojásos nokedli, saláta, vasárnap meg fogalmam sincs... akkor is dolgozni fogok :S

2013. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az időről: még hozzátok nem ért el...

Én is megértem már pár telet , de a mai nap, ahhoz képest, hogy holnap márc.15. számunkra is nagyon szokatlan.Mi is hallottuk, olvastuk az előrjelzést, de erre azért nem számítottunk.

a kérdezőtől, bocsánat a kitérőért:)

#középdunántúl#

2013. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én Zalában lakom, itt brutális a helyzet.
2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nemetorszag, az orromig nem latok el. :) Kislanyom kerdezte is az apukajat, hogy ha ujra tel van (szerinte ez mar az), jon-e ujra a Jezuska! Nagyon aranyos volt, ahogy oszinten erdeklodott. :)

Bocsi az offert!


Itt ugyan nincs hosszu hetvege papiron, csak az idojaras trefalja a nemeteket tisztessegesen, en a testi epsegem nem kockaztatom es a csaladomet sem, ugyhogy abbol fozok, ami van itthon.

Csirkeraguleves 100%, hogy lesz (ketnaponta csinalom, mert a kisdragam kedvence), a paromnak valoszinu brokkolikremlevest csinalok. Keszul meg milanoi makaroni bztosan, vasarnapra pedig BMW (benne minden wacak) husit csinalok tejszinesen, hozza valami konnyu salataval.

Suti pedig, nos... Bizom benne, hogy vasarnap mar eljutunk egy cukraszdaba!! :)

2013. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt ma már csak az időjárás lesz a téma:) nálunk is mindenki a mikulást emlegeti, de reméljük azért, hogy 2 hét múlva a szép időben jön a nyuszi, és sok-sok jó receptet fogunk egymással cserélni, egy kellemesebb hétvégén.
2013. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
férjem főnökének keresek szállást éppen Siófokon, ma pesten volt tárgyalása, elindult haza kettőkor, a 40 km-nél van... holnap temetik az anyukáját... kalandos lesz :(
2013. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma volt zöldborsóleves, rizibizi paradicsomos bazsalikomos sült hallal

holnap lesz maradék zöldborsóleves, paprikáskrumpli

szombat talán paradicsomleves csirkemáj krumplival, uborkával

vasárnap maradék leves, töltött csirke bazsalikomos krumplival


édességnek

ma nem sütöttem mert vacsorára csináltam káposztástésztát amit mi cukorral eszünk, holnap nem sütök, hétvégén csinálok lekváros piskótát, de lehet hogy holnap csinálok kalácsot ami szombt reggel jó lesz meleg kakaóval ilyen zord napon:)

2013. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 doboszoli ***** válasza:
100%

Ma kapunk a gyerekektől egy éves tyúkot, az a szabadon tartott "kapirgálós", ebből leves lesz, az tuti. Eleszegetjük vagy két nap..

Egy bő két kilós csont nélküli tarjával fogok operálni a hétvégén, ebből lesz majd valamilyen párolt szelet, flekken, cigány, vagy rántott szelet, esetleg ezek kombója.

Csak kihúzzuk valahogy hétfő estig))

2013. márc. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!