Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ízű a kínai kel?

Milyen ízű a kínai kel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
saláta íze van. Csak mondjuk nekem a kínai kel finomabb, mint a saláta.
2013. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Finom! Nyersen esszük, szendvicshez, vagy csak úgy, mint a nyuszik.
2013. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem nyúlhatok mellé, ha szeretem a "sima" salátát :) Köszi!
2013. márc. 18. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszorosan gyengébb mint a magyar kelkáposzta. Salátáknak elkészítve viszont nagyon finom.
2013. márc. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet enni a kínai kelt nyersen? És nem puffaszt nagyon?
2013. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem nem puffaszt egyáltalán. semmi köze a káposztafélékhez.legtöbbször én is csíkokra vágra cukros-ecetes salétalében szoktam készíteni, új,-vagy póréhagymával. előnye, hogy még másnap is ropogós nem "döglik" meg, mint a fejessaláta.

Amikor fogyóztam, megpároltam, kis köménnyel és köretként ettem csirkemellhez. így is nagyon finom volt.

2013. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főzni valóban nem túl szerencsés. Hideg salátába csíkokra vágva nyersen viszont tökéletes "legelni való". :))))
2013. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kesernyés íze van,de nagyon finom.Én szezám magosan szeretem,a jég salátához hasonlít az íze de szerintem a kínai kelnek erősebb az íze mint a sima salátának.legelőnyösebb ha hideg salátát csinálsz belőle igazi inyenc csemege,különleges íze van :-)
2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyersen a sima mezei káposztára hasonlít leginkább az íze, csak enyhébb. Főzve/sütve még nem kóstoltam, de biztosan úgy is finom.:)
2013. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!