Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet marcipán répát...

Hol lehet marcipán répát venni? Olyanra gondolok ami a répa torta tetején van. Vagy még mivel lehetne díszíteni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukrászda, cukrászati kellékes boltok, Tesco.
2013. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt a képen látszik hogy úgy csinálták rá a répát:


[link]


kinyomóval és ételfestékkel sikerülhet:)

2013. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha húsvétra csinálod,akkor díszítésnek nagyon jól mutat rajt a zselés (kívül kemény) tojás alakú cukorka.Sajnos a pontos nevét nem tudom,de lehet,hogy nincs is.
2013. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vegyél sima marcipánt..cukrászboltba...de akár a tescoba is láttam már ...meg ételfestéket hozzá, zöld, piros, sárga...azt is lehet a tescoba is kapni hogy leegyszerűsítsük a dolgot ...színezz be egy kis minimális adagot zöldre egy nagyobb adagot narancssárgára ....a zöldből formázz leveleket, a narancssárgából répát, illeszd össze és már kész is :)
2013. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam venni. Rendelni is lehet.

[link]

2013. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!