Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Recept magyarul? Tud portugálu...

Recept magyarul? Tud portugálul valaki? :D (vagy esetleg ismeri e ezt a receptet )

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Nagyon szeretném kipróbálni ezt a receptet, főleg hogy így jön a húsvét.Nagyon aranyos (remélem finom is) csak sajnos nem tudok portugálul és magyarul meg nem találom fent.. és nem csak magyarul nem, de németül angolul és semmilyen más nyelven nincs fent.. Arra már rájöttem hogy sárgarépa is kell bele és azt le kell főzni, majd pürésíteni,... de hogy a többit hogy, megy mennyit és miből...fogalmam sincs..:S


Aki tudja hogy ezt hogy lehetne elkészíteni a recept alapján kérem ossza meg velem is!A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 24. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én chrome böngészőn keresztül netezek, a beépített fordítója teljesen jó ennél a receptnél.
2013. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam lefordítani de pl ezt:

"Ha szeretne egy füstölt íz a konty, sárgarépa lehet sütni a sütőben, hanem a főzés vízben. Ahhoz, hogy a sütő, helyezze a sárgarépát szeletekre egy tepsibe, és adjunk hozzá 1 evőkanál olaj elkenődés sárgarépát. Vegyünk egy előmelegített sütőben, 180 ° C-on süssük 15 percig, vagy amíg meg nem puhul. Akkor csak, hogy a püré."

nem igazán értem.. elrontani meg nem akarom..

2013. márc. 24. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a részt kihagynám, simán főtt répával csinálnám meg. (Alapból nem szeretjük a füstölt ízeket és szerintem a répa sütése nélkül nekünk jobban tetszene.)
2013. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És amikor azt írja hogy 8 1/2csésze liszt? Ott mire gondol? 8*1/2, vagy 8+1/2? vagy micsoda?:D
2013. márc. 24. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók:

4 csésze szeletelt répa

2 tojás

1 csésze meleg víz

2 ek szárított élesztő

3/4 csésze olaj

fél csésze cukor

1 ek méz

2 tk só

8,5 csésze liszt


A répát puhára főzzük, majd turmixgépben pürésítjük a tojásokkal és fél csésze vízzel. (Lehet főzés helyett egy kanál olajjal elkeverni a répát, és 180 fokon kb. 15 perc alatt puhára sütni, aztán ugyanígy pürésíteni.)

A maradék vízben feloldjuk az élesztőt, hozzáadjuk a répapürét, az olajat, a cukrot, a mézet, a sót és 5 csésze lisztet. Elkezdjük összegyúrni, szükség szerint adagoljuk hozzá a többi lisztet, hogy sima, puha tésztát kapjunk. Kiolajozott tálban kb. egy óra alatt kétszeresére kelesztjük. Kis golyókat formázunk belőle (a recept szerint kijön belőle 48), tepsire rendezzük őket egymástól távol, letakarva újra kelesztjük, majd a képek szerint megformázzuk nyuszinak. 180 fokos, előmelegített sütőben 18-20 perc alatt aranybarnára sütjük.

2013. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönööm! :)
2013. márc. 24. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm szépen!:)
2013. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szintén köszönöm szépen!:)
2013. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!