Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet bárányhúst kapni 3000...

Lehet bárányhúst kapni 3000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
A húsvéti ebédre bárányt szerettem volna sütni, de csak 4000 Ft körül találtam - ez egy nyolcfős családban kicsit drágára jön ki. Van valakinek valami olcsóbb forrása?

2013. márc. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre annyit tudok mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Ès ez teljesen így van.


Ha egy hús átlag alatt van annak meg van az oka miért olyan olcsó. ès általában az átlag feletti húsnak is meg van az oka.


Mi tavaly vettünk bárányt és kisebb vagyont fizettünk, úgy emlékszem közel 10.000Ft volt kilója. Habár nekem nem nagy evö volt a családom, szerintem 1 kg vagy 1,5 kg vettünk. De isteni volt. Mi 5 felnött voltunk és egy aprócska gyere, de másnap is azt ettük, meg még talán valaki harmad nap is.

2013. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Körbe jártam én is mindent de ,én is 4000ft ért láttam /kg .

Nekem még a XI kerbe a Szir boltot ajánlották .

Holnap megyek arra felé és megnézem ..

Hívd fel őket ha gondolod.

[link]

2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz bárányhús alatt? Mert bőven van, ha nem is 3000 alatt, de ott és nem sokkal fölötte, hentesnél szinte minden bárányrész 3000-3500 között van. A szír nem rossz, de még jobb a török hentes a Ferenc körúton a Tűzoltó utca mellett, helyben vágja és isteni. Tavaly is tőle hoztunk egy lapockát, vmi 3200/kg körül volt és a legjobb.
2013. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!