Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol etted eddig a legrosszabb...

Hol etted eddig a legrosszabb ételt és mi volt az?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy étteremben, valamilyen kocsonyás hús lehetett, kb 13-4 éves voltam.. háát elég rossz íze volt :D
2013. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5eve torokszentmikloson valami gyumolcsfozelek....nem tudom mi volt...de borzalmas :D
2013. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy étteremben, lazac volt az előétel meg spárga, annyira rossz volt, állagra és ízre is, pedig szeretem mindkettőt, de az kegyetlen rossz volt. Azért hősiesen megettem, illemből muszáj volt.
2013. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodában, zöldbabfőzelék volt, de nem ám zsenge babból, hanem iszonyú fás volt. A tÁnyéron hagyni nem lehetett, így a kötényem zsebébe tömtem az egészet. Örült Anyukám a mosásnál:)
2013. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
nekem meg a spenótot kellett megennem az ovodában. :D
2013. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó az ovis kaja...megetették velem a babfőzeléket és a sült kolbászt, nagyon rossz volt. Hazamentem és kihánytam az egészet.
2013. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ovoda !! paradicsomos káposzta : Azóta sem tudok megenni semmit ami tatralmaz paradicsomot ..
2013. ápr. 5. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
A hústermékek. Undorítóak.
2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A Serajban,egy vállalhatatlan gyros tálat,pffúj.

Jah,meg a westendben szintén nagyon rossz gyros tálat.

2013. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!