Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS. Medvehagyma? Ma vettem...

SOS. Medvehagyma? Ma vettem egy szép csokor medvegagymát, de a medvehagymás muffinhoz való többi cuccot csak szerdán tudom megvenni. Hogyan tároljab addig, kibírja hűtőben szerdáig? Először vettem életemben és szeretném kipróbálni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kibírja. Tedd bele egy nylon zacskóba, hogy ne száradjon ki és tedd a hűtő aljára a dobozba. De még meg ne mosd!
2013. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hütöbe tenni : tedd hideg vizbe mint a virágot csak minden nap cseréld le a vízet .

Vagy fóliába csomagold be és rakd a fagyasztóba

2013. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
hűtőben zacskózva több, mint egy hetet is kibír és szerdáig még a kinézete se fog változni.
2013. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm. a recept már megvan, de nem gondoltam, hogy a piacon ma meglátom a medvehagymát, és nem bírtam ellenállni, hogy ne vegyek belőle :)

de pár dolog meg nincs itthon, azt csak később tudom beszerezni. pl napraforgómag.

Remélem sikerülni fog, nagyon jó illata van így nyersen is :)

Mégegyszer köszönöm !

2013. ápr. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!