Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S. Rántotta variációk?...

S. O. S. Rántotta variációk? Te hogy szereted?

Figyelt kérdés

Unom az egyszerű rántottát :( Amiben csak hagyma, kolbász, virsli, gomba van. Valami különlegeset szeretnék :) És légyszi azt is írjátok le ti hogy szeretitek / készítitek :)


Ja és majd el felejtettem pici lányom alergiás a sajtra úgyhogy ilyen kecskesajtokat nem eszünk.


Köszi a válaszokat :)



2013. ápr. 8. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy szoktam csinálni, hogy a tojást felverem (vagy hogy mondják :D gondolom tudod mire célzok) a tojásba rakok sonkát vagy éppen mit kívánok, és egy serpenyőbe beleöntöm és nem kavargatom, hanem megvárom h megsüljön az 1ik oldala, utána megfordítom mint 1 palacsintát,és megvárom,hogy az az oldala is megpiruljon rendesen. (ajánlott minél nagyobb serpenyőbe h ne legyen nagyon vastag,mert akk nem nagyon sül át meg am sem jó úgy).

Utána csak simán felszeletelem mint 1 pizzát, vagy kettéhajtom,kettévágom és lehet enni friss zöldségekkel. :)


Amúgy a tojásba általában ezeket rakom:

virsli,szeletelt párizsi pici darabokra vágva,sonka,medve sajt,piros paprika(a porra gondolok),akkor lehet olyat, hogy újhagyma szárat aprítasz bele,szóval szinte minden mehet bele, mindenféle variációban. :D

De am szoktam kísérletezgetni is. Belerakok mindent ami ehető, és megnézem h milyen az eredmény. :D

2013. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Piríts meg kis kockákra vágott szalonnát, aztán paprikát, paradicsomot, esetleg krumplit, és arra öntsd a tojást. Én így szeretem :)
2013. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ha csinálunk itthon csilis babot és marad azt szoktam bele tenni. Imádom :)
2013. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :) Biztos kipróbálom majd mind két variációt :) Azért még jöhetnek variációk.


Halottatok már Édes rántottát ? Ettetek már ? Finom ? Esetleg valakinek van valami receptje ehez is ?

2013. ápr. 8. 17:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat mind 3 variációt :))
2013. ápr. 8. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
2013. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

6/6 vagyok:

[link]

2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy szoktam, hogy sonkát pirítok, cska pár percig, de így sokkal finomabb. Aztán felverem a tojást, sózom, és macisajtot szeletelek bele (amennyira lehet azt szeletelni). Ráöntöm a sonkára, a sajtot még elnyomkodom benne, és kevergetem. Ha kész, akár kenyérre is lehet tenni. Nem nagy extra dolog, de én imádom így :)
2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Felverem a tojást tejföllel, adok hozzá sót, borsot, fokhagymát, kicsi szerecsendiót. Ez szokott az alap lenni, aztán azt adok még hozzá ami van itthon. Sonka, hagyma, szalonna (ha azt rakok bele, először kiolvasztom a zsírját és arra öntöm a tojást), zöldségek, van, hogy párolt zöldséggel készítem.
2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer a koliban ettem zöldbabosat... annyira nem volt jó... na szóval koleszkaja, az tudjuk milyen o.O
2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!