Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerámia bevonatú serpenyőbe...

Kerámia bevonatú serpenyőbe mit süthetek?

Figyelt kérdés
Sütöttem benne palacsintát azt nagyon szépen meg lehet benne sütni de nem merek mással kísérletezni mert félek,hogy leragad stb ... arra lennék kíváncsi valaki próbált már ilyen bevonatú serpenyőben pl tükörtojást,rántottá csinálni??vagy esetleg rip-rop stb ...

2013. febr. 28. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem egeszen ertem, hol itt a kerdes. Ugyanugy hasznalom, mint mas serpenyöt, ami elvileg leragadasmentes, mindenre: husok kisütese, hus szosszal, zöldsegek...stb. Kis olajat mindegyikbe teszek, viszont nem kell folyamatosan keverni, igy lehet mellette mast is fözni, ill nem kell bele sok. Vagy zöldsegekhez csak kis vizet teszek, igy a vegen hidegen sajtolt olivaolajjal izesithetem (a zsirban oldodo vitaminok miatt), tehat vizzel sem eg le az etel.

Sztem csak abban különbözik a leegesmentes bevonattol a keramia, hogy utobbi egeszsegesebb.

A palacsintasütesre külön serpenyönk van, mert allitolag a palacsinta sütesere hasznaltban nem jo mast is sütni, mert akkor a palacsinta leragad. (?)

2013. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindent sütök benne. Tükörtojást, rántottát, virslit, húst.... Bár egy pár csepp olajat szoktam használni.
2013. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!