Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! : Ti hogy szeretitek...

S. O. S.! : Ti hogy szeretitek a tojás rántottát?

Figyelt kérdés

Én épp azon gondolkodom, hogy valamelyik nap kéne csinálnom.Már olyan sokfélét csináltam és ettem. Most valami különlegesre vágyom. :)) Nektek melyik a kedvenc variációtok ? Hogy szoktátok csinálni ? Van valami trükk amivel finomabb ? ;)

Ui.: A sajtot NEM szeretem ;) ( Csak normális válaszokat )



2013. febr. 12. 19:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagymás-gombás, kicsit lágyan.de egy kis füstöl szalonna is mehet alá.
2013. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nyamiii :) Az fincsi lehet :) Köszi a gyors válszt :) Ment a zöld kezecske :))


VÁROM MÉG A VÁLASZOKAT !!!! ÍRJATOK BÁTRAN. KI MIT SZERET.

2013. febr. 12. 19:27
 3/26 anonim válasza:
100%
Sonkas, borsosat en nagyon szeretem, de olajbogyoval sem rossz
2013. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Neked is ment a zöld kezecske :) Az olivabogyót nem nagyon szeretem, de a sonkát annál inkább. :)))
2013. febr. 12. 19:36
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Mindig azzal csinálom ami épp van a hűtőben.


Ha lehet akkor olvasztok ki szalonnát, a zsírján dinsztelek hagymát, dobok mellé kolbász karikákat, kevés gombát, karikára vágott TV paprikát, kicsi borsot, leheletnyi pirospaprikát. Kicsit összeérlelem, és ráütök vagy 6 tojást. Épp annyira sütöm meg (folyamatosan kevergetve) hogy lágy maradjon.

Forrón, friss kenyérrel tálalva totális támadás az egészség ellen, de nagyon finom!


Szerintem.

2013. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hagyma, pirospaprika legyen rajta
2013. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol omlett: Megsütöd a krumplit, de úgy, hogy még puha legyen, arra öntöd rá a tojást, majd ha megsült az alja megfordítod, és megsütöd a másik oldalát. Nagyon finom, bár picit időigényes :)
2013. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Zöldpaprika kell a hagyma mellé, a tetejére a törtpaprika.

Egyébként hogy szeretem: nagyon!!!!

2013. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
8%
én reggelire linóleumot szoktam enni remek enni való hamm,ajánlani tudom mindenkinek finom egykis kénsaval meg bolonditva ez a legjobb a boci csoki otta!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:D
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ahogy én szeretem

több variáció is van:

tojás,só,bors,hagyma,szalonna,pici tej,paprika.

a szalonnát megsütöd,arra rá a hagyma,paprika,rá a sós felvert tojás. és össze sütöd:) a paprikát kockázd fel,a szalonnát is :D nagyon finom :))

a másik:

Omlett:

tojás,só,bors,sonka,gomba,paprika.

megsütöd a paprikát,gombát,arra megy a sonka amikor már megsültek a dolgok,ráöntöd a tojást,és nem kavargatod,hanem hagyod úgy ahogy van,csak tegyél rá fedőt :D kb 4-5 perc kell neki. amikor a teteje is szilárd akkor jó :D ketté hajtod és hamm megeszed :D

imádom a tojást minden mennyiségben és minőségben :D

régebben megettem minden nap 3-4 tojást :P

2013. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!