Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Indukciós főzőlap használata?

Indukciós főzőlap használata?

Figyelt kérdés
Van egy indukciós főzőlapom, van rajta két szabályozó: Heat, és temperature. A temp. az egyértelmű, hőmérséklet, de a Heat az mit szabályoz? És hogyan kell a kettőt együtt használni, melyik milyen hatással van a főzésre? Ti hogy használjátok főzés során, melyik mit eredményez a főzésben, az étel ízében?

2013. ápr. 13. 12:51
 1/8 anonim válasza:
Kaptál hozzá leírást? Olvasd át!
2013. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem találom! és különben akkor minek van ez az oldal?
2013. ápr. 13. 20:02
 3/8 anonim válasza:
Legalább típust mondj! Tippelni nem jó, mert el is ronthatunk valamit neked, azt' besértődsz.
2013. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budget a márka. én inkább arra gondoltam, ha vannak itt háziasszonyok, mondják el ők hogy használják főzés során. nem technikai dolgokra vagyok kíváncsi, azt meg tudtam nézni neten, és sztem a haszn. útmban is csak technikai dolgok vannak leírva, a főzés nem.
2013. ápr. 14. 11:10
 5/8 anonim válasza:

A mi főzőnk leírásában receptek is voltak!

Egyébként nem is értem, hogy hogy lehet úgy használni valamit, hogy "Á, a leírásban BIZTOS csak technikai dolgok vannak, az engem nem érdekel!".

Érdekeljen, és nem csinálsz butaságot!


Amúgy is benne van az el nem olvasott leírásban, hogy elolvasni kötelező.

2013. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó ha megtalálom, elolvasom, ígérem :D! de am néztem elektolux-ot, és abban csak technikai leírás volt.
2013. ápr. 14. 12:25
 7/8 anonim válasza:
Örülök! Végre egy nem beképzelt, rendes ember! :)
2013. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, de szerintem meg te akarod nagyon másra erőltetni az akaratodat. csak azért vagyok most rendes a szemedben, mert hagytam h igazad legyen :D
2013. ápr. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!