Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány éves kortól szoktak...

Hány éves kortól szoktak elkezdeni tortát sütni?

Figyelt kérdés
Hány éves korban kezdtetek el tortát sütni elsőnek? Aki tud az bír 13 évesen szerintetek ?
2013. ápr. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én már 12 évesen sütöttem. Igaz, anyukám mondta, hogy hogy csináljam.
2013. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen tortát csináltál akkor?
2013. ápr. 13. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem kortól függ. A húgom imád sütni főzni és ő már 10 évesen a konyhában töltötte a szabadidejét.. 12 évesen élete első tortája (csokitorta ) is nagyon jól sikerült. Ma cukrász mester egyébként. Én itt vagyok 38 évesen és sosem sütöttem tortát.. Nem is tudok..
2013. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
12 évesen sütöttem szerintem az első tortámat szülői segítség nélkül. Imádok sütni, főzni. És soha nem is értettem, hogy mi az, hogy valaki nem tud sütni? Mindenki tud, csak akarni kell, meg követni a receptet. Ha valaki húzza a száját már ott, hogy megfogan a fejében az ötlet, hogy "tortát kéne sütni", az inkább hozzá se kezdjen, mert a végeredmény általában ehetetlen.
2013. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:16

Nem mindenki érzi jól magát a konyhában. Van aki szeret sütni-főzni, van aki nem. Jó magam is nő létemre utálok sütni-főzni, és én meg azt nem értettem meg, hogy minek kínlódik valaki órákig a konyhában, később rengeteg mosatlannal amikor a cukrászdában is megveheti a sütit.. Nem vagyunk egyformák. Az egyik barátnőm imád sütni-főzni. Élvezi amit csinál, és elmondta azért szereti mert számára ez a kikapcsolódás. Megnyugtatja, és ahogy mondja mindig a konyhában sütés közben tud jól gondolkodni..Rájöttem hogy végül is mindenkinek van egy hely ahol fel tud töltődni- Egyeseknek a konyha.. Nekem más..Én imádok festeni, imádok rendezgetni.. Én például 3-6 havonta tapétázok, festem a lakásomat, rendezem a bútoraimat. Az okoz örömet hogy az ócska piacon vásárolok ócska, régi rossz törött bútorokat, asztalokat, és nő létemre újjá varázsolom őket.. Pl ilyeneket csinálok, amiben örömömet lelem..

ttp://kepfeltoltes.hu/view/130414/nyug_gy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]


Szóval vannak akik nem tudnak sütni-főzni mert egyszerűen nem érdekli őket. Ahogy vannak akik nem tudnak tapétázni, falat festeni, és régi törött, használt dolgokat helyre hozni.. Nem vagyunk egyformák

37/N

2013. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az egyik link rossz..

[link]

2013. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!