Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki irna isteni fincsi...

Valaki irna isteni fincsi Tarhonya leves receptet? Vagy ti hogy szoktátok elkészíteni? Szoktatok valamilyen levesport rakni bele? Ti hogy szoktátok észiteni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam levesport belerakni, én úgy készítem, hogy apró kockára vágok házi szalonnát és ezt ropogósra sütöm, majd kiveszem a zsírból, kinyomkodom és félreteszem, a zsírjában megdinsztelek egy fej apróra vágott hagymát, adok hozzá 1 zöldpaprikát és 1 db paradicsomot,megszórom pirospaprikával, hozzáadom a kockára vágott burgonyát, felöntöm vízzel, sózom, teszek bele kis erős Pistát, és hozzáadom az előzőleg megpirított tarhonyát, majd készre főzöm a levest, (míg a burgonya és a tarhonya puha nem lesz, kb negyed óra), tálaláskor megszórom a ropogós szalonnával.
2013. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Variációk egy témára. Ahogyan én készítem:

Apróra vágott vöröshagymát + zöldpaprikát dinsztelek, beleforgatok 1-2 szem felszelt krumplit, egy kis karikára szelt répát-gyökeret, apróra vágott petrezselymet, majd törtpaprikával megszórom, felengedem, sózom. Ha félig megfőtt, akkor rakom bele a tarhonyát (nincs előre megpirítva!!!), és készre-főzöm.

2013. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

És nem szalonna zsíron, tiszta, fehér zsíron indítom a főzést!

2013. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!