Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Borsó főzelékbe tehetek...

Borsó főzelékbe tehetek apróra vágott medvehagymát?

Figyelt kérdés
Elfogyott a fokhagymám : Arra gondoltam ,hogy teszek bele medvehagymát helyette . Úgy mintha petrezselymet tennék bele ..
2013. máj. 2. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Isteni üde lesz tőle.
2013. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, de elöször csak keveset tegyél bele. A medvehagymát nem kell vele fözni, elég, ha amikor kész, akkor teszed bele és letakarva hagyod 10 percig.


Csak ne áruld el a családnak, hogy szükségmegoldás, hanem új receptként tálald - úgy sokkal szivesebben és elöitélet nélkül probálják meg, és még izleni is fog nekik.

2013. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit szóltak hozzá?
2013. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a család a megszokott izeket szereti, akkor ne használd borsófőzelékbe a fokhagyma izt. Én például kimondottan csak a petrezselyem miatt szeretem ezt az ételt. Csak azért mert ez is zöld és az is, ne tedd bele. Ezen az alapon gyöngyvirág levelét is tehetnéd bele.
2013. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha a család a megszokott izeket szereti, akkor ne használd borsófőzelékbe a fokhagyma izt. Én például kimondottan csak a petrezselyem miatt szeretem ezt az ételt. Csak azért mert ez is zöld és az is, ne tedd bele. Ezen az alapon gyöngyvirág levelét is tehetnéd bele."


A borsófözelékhet KELL a fokhagyma, a megszokott ízhez ez hozzátartozik. Attól hogy TE nem teszel bele, még nem az a normális.


Az meg, hogy a gyöngyvirág levelét is beletehetné a kérdezö - nem tudom, ennyire hülye vagy, vagy csak simán felelötlen, ugyanis a gyöngyvirág levele halálosan mérgezö!!!! A medvehagyma ellenben nemcsak jó ízü, de kimondottan egészséges is.

2013. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon finom lett !!!


Köszönöm...

2013. máj. 3. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy izlett!
2013. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tehetsz bele! Nagyon finom lesz vele! :)
2013. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!