Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásmentes muffin?

Tojásmentes muffin?

Figyelt kérdés

Hogyha találok egy muffin receptet de ír hozzá tojást nem lesz gond hogyha nem rakom bele?

Vagy tudtuk tojásnélküli muffin recepteket más lesz tőle a süti hogyha nincs benne?



2013. máj. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A tojás tartja össze a tésztát. Anélkül sütés közben széteshet. Legfeljebb kevesebb tojást lehet beletenni.
2013. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tojás allergiám van vagy mi a szösz amúgy gyerek vagyok...

És anyukámat akarom meglepni mivel itt az anyáknapja.

És van muffin cuccom...

Amúgy lehet csak papírral sütni mert rendes muffin tepsink nincs

2013. máj. 3. 17:08
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


És ha ebből kiszedném a tojást nem lehetne valamivel pótolni?

2013. máj. 3. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél bele picivel több zsiradékot és tejet. Annyival, hogy meglegyen a muffintészta állag. Én egyébként már felejtettem ki muffinból tojást. Semmi gond nem volt, fincsi lett a végeredmény.
2013. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én unokahúgom is mindenre allergiás, úgyhogy tudom milyen az, ha "mentesen" kell sütni-főzni. Ha beírod a google-ba, hogy tojásmentes muffin, rengeteg jó receptet kiad. Például ezt nézd meg:

[link]

2013. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19:00

Szerinted úgy milyen lenne hogyha sztracsatellás csokit raknék bele :D :D ? és a tetejére kabot és ilyen színes torta díszítős cukrot?

2013. máj. 3. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
karobra gondoltál? :) az tökéletes, és a cukorkák is jó ötlet, én is szoktam úgy csinálni...
2013. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként ha van otthon, egy kanál sárgabarack lekvárt is keverhetsz a muffin tésztájába a tojás helyettesítésére, az is összefogja majd, és nagyon finom ízt ad neki, és tudod mi jó még? a narancslekvár... mmmm, azzal a legfinomabb! :)
2013. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!