Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet az ilyen sütinek a...

Mi lehet az ilyen sütinek a receptje?

Figyelt kérdés

[link]


olyat is láttam már ami ugyanilyen volt csak nem benne volt a szív hanem a formája volt a sütinek a szív és úgy nem volt benne..

vagy esetleg lehet ilyet csináltatni cukrászdába?


2013. máj. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A cukrászdák szinte a lehetetlent is bevállalják. ez nem tűnik túl bonyolultnak. én a gumisütiből indulnék ki. (net ) de én is csináltam már sokszor, de jelzem a kép alapján ez csak egy ötlet.

úgy látom, hogy egy kekszes alap, vagy egy vékony piskóta.

erre lehetne a gumisüti fehér részét tenni. a szíveket egy piros gumisüti alapból, amit megdermesztünk, ki lehetne szabni, szúrni, akár egy sablonnal is.

ezt kissé belenyomni a még meg nem dermedt fehérbe.

a tetejére sima piros áttetsző tortazselét tennék.

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm, szerintem ez lesz az:)
2013. máj. 18. 17:59
 3/4 anonim válasza:
Szerintem, ehhez hasonló lehet. [link]
2013. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy gyümölcstorta! Csak nem kerek torta formában elkészítve, hanem szeletelve.

Piskóta, krém, arra eperből kivágott szív forma és a tetejére piros színű zselé.

2013. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!