Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom tortakrém recepteket...

Finom tortakrém recepteket irnátok nekem? Melyek a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a tubitorta

=rumos csoki musse

2013. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

meg a kávékrém, amiben van egy pici daráltkávé por

meg a citromtorta

2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ez:


Hozzávalók:

2 cs vaníliás pudingpor, (lehet tejszínes, vagy amilyet szeretünk)

3 - 5 ek cukor

3,5 dl tej

kb 4 dl tejszín (Hulala)

két cs zselatin fix, ( lehet hagyományos étkezési zselatin, akkor 1 cs)

125g margarin ( fél kocka)

125g porcukor

A pudingpor összekevertem a cukorral, és egy pici tejjel, hogy csomómentes legyen, majd felengedtem a maradék tejjel, és megfőztem. A fél kocka margarint, a 125 g porcukorral habosra kevertem géppel, és a meleg pudinghoz adtam, ezt vertem a géppel tovább, hogy jó habos legyen. Többször vertem, amíg ki nem hűlt. Mikor kihűlt, akkor felvertem habbá 4 dl hulalát, és hozzákevertem a pudinghoz. Keverés közben hozzáadtam, a két csomag zselatin fixet.


Nagyon finom vaniliás. Én boltba kapható cukrászhab nevezetű termékkel csináltam. Egyszerű és finom.

2013. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a banántorta a kedvencem. 6 tojásos piskóta 3 részre vágva, megtöltve és beborítva banános krémmel. A krém egy besameles, margarinos, extra banános krém. Ennek az epres változata is nagyon jó, de a banán mindent visz.
2013. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!