Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Horváth Ilona szakácskönyvéről...

Horváth Ilona szakácskönyvéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Abból tanultam főzni, kezdőknek nagyon jó, de még most is sokszor előveszem, az egyik legjobb szakácskönyv.
2013. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Bár én édesanyámtól tanultam a sütést-főzést, mégis az ő szakácskönyvét hasznátam, amikor már a magam konyhájában, egyedül kellett a háztartást vezetni. Rengeteget lehet még belőle tanulni akkor is, amikor az ember azt hiszi magáról, hogy már mindent tud.


Ha egyelőre könyv alakban nem tudod esetleg megvenni, addig szedd le a netről és időlegesen gépről olvasod.

2013. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb szakácskönyv a piacon. Sem Stahl Judit sem Rubint Réka nem érnek fele annyit sem a könyveikkel.
2013. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapmű. :) Az alapműveleteket ugyan nem tárgyalja, de azokat úgyis jobb úgy tanulni, hogy ott állsz valaki mellett, aki megmutatja. Vannak benne bájos butaságok, de ha valamit keresek, mindig ennél lyukadok ki.
2013. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!