Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Alig van valami. Mit lehet...

Alig van valami. Mit lehet ebből főzni?

Figyelt kérdés

2 fej hagyma, 1 szál sárgarépa, rizs, tarhonya, 2 liter tej, liszt, olaj, 4 db tojás, cukor, fűszerek.

Van egy darab hős a fagyóban de az hatalmas és nem tudom, hogy levetnék le belőle egy kisebb darabot*



2013. jún. 14. 12:31
 1/8 A kérdező kommentje:
*hús
2013. jún. 14. 12:37
 2/8 anonim ***** válasza:

tojásos nokedli,

rizses -tarhonyás hús

palacsinta

2013. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a nagy darab fagyott húsból már nem tudsz levenni kisebbet, vagy kiolvasztod és az egészet megcsinálod pörköltnek, utána amit nem esztek meg, mehet vissza a fagyasztóba a kész pörkölt, vagy most békén hagyod. Ebben az esetben tojáspörköltet csinálnék (ma én is azt főztem)

Megpárolod olajon a hagymát, beleaprítod a sárgarépákat, megszórod pirospaprikával (ha van) és mikor a répa megpuhult, belekevered a felvágott főtt kemény tojásokat, kis pirosaranyat (ha van) és egy kis tejfölt is ha van. Ha nincs, akkor kis vízzel, hogy legyen egy kis szaftja. Sózni kell kicsit és rizzsel nagyon finom. Én ma cukkinit aprítottam bele a répa helyett.

2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hagymás-répás tojást

felvágod a hagymát és a répát,megpárolod némi olajon,ráütöd a 4 tojást,fűszerezed és kész

2013. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérdés ugyanaz. Alapanyagok:


2 fej hagyma, rizs, tarhonya, 2 liter tej, liszt, olaj, 2 db tojás, cukor, fűszerek. + kb 10 szem újburgonya.

Van egy darab hús a fagyóban de az hatalmas és nem tudom, hogy levetnék le belőle egy kisebb darabot

2013. jún. 16. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:

mint ahogy írtad van 10 szem újkrumpli ezt olajban megsütöd,

kisütöd mellé a tojást és hagymakarikákat kisütöd bundában! A husit most én is hagynám a fagyasztóban!

2013. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De hát vedd már ki végre azt a hatalmas húst és főzd meg az egészet, ne éhezz már azért hetekig, mert annak idején egészben tetted be. :)) Ha megfőzted/sütötted, utána ugyanúgy mehet vissza a fagyóba több részletre osztva.
2013. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én ezekből tarhonyás paprikás krumplit készítenék (ha van őrölt pirospaprika) virsli nélkül. És a két tojásból és tejből egy kis madártejet, bár én nem szeretem, de a családom szívesen megenné. Mondjuk ebbe cukor is kéne.
2013. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!