Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főt ételt vigyek?

Milyen főt ételt vigyek?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk a barátommal kirándulni 2 napra, faházban fogunk aludni. Ez a faház csak ágy, semmi más. Főzés nem megoldott. Bográcsozás sem. Milyen kaját tudnék vinni, mondjuk holnap vacsira, mi nem romlana meg? Gondolok én itt pl.: rántott husira. Ugye hűtőtáskába lenne. Meg nem szeretnénk ott fölöslegesen költeni hamburger/hot-dogra a pénzt. Várom az ötleteket ! Köszönöm. :) 20/L
2013. jún. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
fasírt, konzervek, sült hús
2013. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Fasírtot, szeletelt sült húst, főtt tojást.
2013. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Melegítés megoldott?


Ha igen, akkor olyanokat, amik melegítve is finomak - pörkölt/paprikás, lasagne, egyéb tésztaételek, pl. spagetti, tejszínes-gombás tészta, gulyás, halászlé, jó nehéz krémlevesek (pl. tárkonyos csirke), raguk vagy tokányok, főzelékek, chilis bab, krumplikása (romantikus éjszakához kiváló:D:DD).


Ha nem megoldott, akkor pl. lesütött hússzelet (én nem rántva vinném, hanem fűszeresen, kevés olajon sütve, mert a rántás szerintem nem finom fél nappal később sem, csak frissen), mert az hidegen is finom friss zsemlével, zöldségekkel. Sokan megeszik a pizzát is hidegen. De köretnek vihettek krumplipürét vagy tésztasalátát is, ezek finomak hűtve is. Esetleg tojásos nokedli salátával, azt is sokan szeretik hűtve is.

2013. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Lefőzött virslit is sokan szeretik hidegen is!
2013. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A rántotthús kemény lesz a hideg hűtőtáskában, azonban a fasírt tökéletes megoldás, akár egybesütöd és szeleteled, akár gombócokban sütöd ki.kimondottan finom hidegen, legalábbis szerintem.

mellé egy üveg csemege uborka,(esetleg egy tubusos kecsap ) kenyér, vagy zsemle és kész a hidegvacsora.

2013. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lesütött oldalas is jó lenne, a csontokat még melegen kihúzod belőle, és mehet egy fedeles dobozba. hogy fokhagymás legyen-e, azt döntsd el Te, hogy beleillik-e

a romantikába :)

2013. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én válaszomon vajon mi volt annyira haszontalan?:)
2013. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!