Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha holnap sütök linzert,...

Ha holnap sütök linzert, akkor az vasárnap és hétfőn is ugyanolyan jó lesz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, még jobb is lesz, mint holnap. A linzertésztának nem árt, ha hosszabb időt tölt a lekvárral :D
2013. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Linzert még nem csináltam, plusz ha a mamám vagy anyu csinált, akkor az nem élt túl egy délutánt se. :D

2013. jún. 14. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan, hanem még jobb. :) A linzernek direkt jót tesz, ha áll egy napig és utána is még elég sokáig eláll és finom.
2013. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 14. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak megerősíteni tudom a többieket. Mikor még a szüleimnél laktam, akkor anyámmal már az ünnepek előtt 2-3 nappal megsüttettem a nálunk karácsonykor szokássá vált linzert. Sokkal finomabb úgy, mint frissen. Azóta is mindig így süti :)
2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm. :)

Hárman vagyunk tesók, így gyerekként folyton megettük rögtön úgy frissen. :) Évek óta nem volt itthon, de ma úgy megkívántam, hogy holnap sütök egy adagot. Viszont nevelőapám csak vasárnap este érkezik, elég édesszájú, így neki is akarok hagyni. :D

2013. jún. 14. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz akkorra. Sőt, ha igazán jót akarsz és nem vagy túl fáradt, gyorsan állítsd össze most a tésztáját. Nagyon meghálálja, ha az éjszakát a hűtőben töltheti :)
2013. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Anyum megy reggel dolgozni, így már nem akarok zörögni. Viszont koránkelő típus vagyok (6kor már kivet magából az ágy :D), így akkor reggel gyorsan összeállítom, úgyis csak késő délután lesz kicsit több időm megsütni, így addig is pihen.

Köszönöm a tanácsot! :)

2013. jún. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!