Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti főztök otthon, kifőzdébe...

Ti főztök otthon, kifőzdébe jártok, vagy máshová?

Figyelt kérdés
Ha főztök, hány naponként?
2013. jún. 27. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
2naponta főzök. Ha nincs kedvem, vagy a sok munka miatt nem tudok, akkor rendelünk pizzát, vagy eszünk lángost
2013. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. hogy az első. 2 naponta főzök, ha soknak sikeredik, akkor 3 naponta (persze csak ha olyan sikeredik soknak, ami felmelegítve is ehető, nem a rántott hús). A férjem is szokott főzni, tegnap pl. vacsorával várt:)


Néha megyünk étterembe, néha eszünk valahol egy szendvicset, lángost vagy valami gyorsat. Kifőzdébe nem járunk. Ha nincs kedv főzni, akkor rendelünk pizzát:)

2013. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kifőzdén olyan kisebb éttermet értem, ahonnan rendelni is lehet, sok előre elkészített étel van. Köszi az eddigi válaszokat, várom még.
2013. jún. 27. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta főzünk,azt visszük ebédre melóhelyre.

Este hideg a vacsi.

Időnként étterembe megyünk,vagy rendelünk kaját.

2013. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mi a kifőzde, de én nem szeretem őket:)
2013. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hét végén főzök a tágabb családra is, annyit, hogy maradék is lesz 1-2 adag, amiket lefagyasztok. hét közben kb 3 x frisset főzök, 2x a fagyasztóból kerül elő valami eltett maradék. nem is biztos, hogy az adott hétvégi, néha összejön többféle is, abból választunk.

Nem rendelünk ételt ( a pizzát is magam sütöm ) kifőzdébe sem járunk. évente egyszer általában a család valamelyik tagjának jeles évfordulóján elmegyünk egy jobb, de nem puccus, hanem családias vendéglőbe.

Akkor kicsit ellazulok, hogy na végre, most engem szolgának ki... :D

2013. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon főzök naponta, vagy kétnaponta. Attól függ, mennyi a maradék, meg hogy mi a napi program.
2013. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 doboszoli ***** válasza:

Főzök/főzünk.

Aki éppen ráér, de én vagyok az "ötletgazda", meg a beszerző.

Átlag kétnaponta, de ételfüggő.

Ma én "értem rá" fő a csirkezúza, a rend kedvéért némi nyakkal megspékelve, tarhonyával,(úttörőgombóc), kovászos uborkával. Ez lesz holnap is ebédre, estére a családfő alkot valamit, mert én megyek a tópartra holnap délután.

2013. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Változó. Kedvfüggő. Van, hogy főzünk, van, hogy hozunk ebédet kifőzdéből, ami vacsorára is elég ( 800ft egy nagy adag, ez kettőnknek elég, ebédre a másodikféle, vacsira a leves, ami olyan sűrű, hogy megáll benne a kanál ), van ,hogy este rendelünk pizzát, abból másnapra is maradni szokott.
2013. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én itthon főzök, munka után ez a kikapcsolódásom:)

Ha kevés az időm egyszerűeket főzök, pl lecsót rizzsel,petrezselymes krumplit fasírtta, rántott sajttal vagy párizsival, különféle tésztákat.

Van, hogy vacsorára is meleg van pl krumplistészta, vagy simán csak rántott gomba kenyérrel, kovászos uborkával.

Mindennap főzök, próbálok úgy főzni, hogy egy alapanyagot többféle ételhez feltudjak használni. Pl darálthúst veszek 1kg-ot lesz belőle fasírt vacsorára és másnapra paradicsomos húsgombóc főtt krumplival, a mardaék főtt krumpliból krumplistészta-ilyenekre gondolok.

Nem szoktunk járni étterembe, kifőzdékbe, strandon veszünk lángost de ennyi.

Levesből pedig egy nagy fazékkal főzök, az elég 2 napra, mindent felhasználok, aprólékok stb.

2013. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!