Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet igy vendéget várni...

Lehet igy vendéget várni hétvégi ebédre? Mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy nem sütnék sütit mert nagyon meleg lesz : Inkább gyümölcsöket : dinnyét sárga -görög ,barackot ,málnát ,és főtt kukoricát,fagyit , adnák a süti helyett :

Az ebéd az jó bőséges lesz : Lesz leves második ,köretek ,: 8 an leszünk . 5 felnőtt ,és 3 kis gyerek :4,6 ,és 9 évesek..


2013. júl. 5. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De mennék én is inkább hozzátok az anyósomék helyett. Ott mindig a habos, krémes sütemények vannak.


Gyümölcs nagyon jó ötlet, szerintem tuti jobban fog esni mint a süti.

2013. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dinnye, előre betéve a hűtőbe, hogy legyen ideje áthűlni - nyertes ötlet ha meleg lesz a hétvégén.
2013. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ötlet, mikor és hova mehetünk :D
2013. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb mint a nagyon édes habos sütemény.

Ebéd után nincs is jobb a behűtött gyümölcsöknél.

2013. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Egy étteremben láttam, asztaltársaság, előre foglalt helyekkel, előre rendelt kajában, a legvégén:


sárga-dinnye félbevágva, közepébe puding, a tetejére frissen nyomott tejszínhab.


Ez volt a közel 40 fokban a süti!

Guszta is volt így távolról, és mindannyian, akik láttuk, nagyokat nyeltünk!

2013. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bőséges ebéd után nekem jobban is esne egy fagyi, mint a süti, gyümölcs és főtt kukorica is király.
2013. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is szuper ötlet.

Csinálhatsz fagyikelyhet is. Alulra teszel babapiskótát rá egy kis csokiszirup, utána a fagyi, majd rá tejszínhab és pár szem cseresznye (a felnőtteknek egy kis likőr is mehet) A dinnye nagyon jó ötlet, barack, cseresznye, meggy, málna szintén. csinálhatsz banán splittet is, nagyon mutatós és finom.

A dinnyét megtudod munkálni is, és úgy felvágni/szeletelni, nagyon mutatós. Azért egy pohárba tegyél ki ropit/perecet is a sör mellé:)

Érezzétek jól magatokat!

2013. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!