Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Örülnél, ha lehetne előre...

Örülnél, ha lehetne előre meghámozott, esetleg pár darabba fel is aprított krumplit venni a boltban? Mit gondolsz arról, ha valaki mirelit hasábburgonyát használ főzéskor, hogy ne kelljen krumplit hámoznia?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hámozott krumplit kapni... Hollandiában biztosan


A hasábburgonya azért nem jó, mert az már elő van sütve, tehát főzéshez rossz.

2013. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kevés az ideje és/vagy nem szeret főzni, biztos örülne neki. Személy szerint minél "feldolgozatlanabb" egy élelmiszer, annál nagyobb bizalmat kelt bennem, így én nem szoktam mirelit hasábburgonyát venni.
2013. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Tavaly életemben elöször vettem mirelit hasábburgonyát, mert már régi krumpli nem volt, újból meg még nem lehetett készíteni és aznap feltétlen az kellett az ételhez körítésnek.


Akkor vettem ELÖSZÖR és UTOLJÁRA is, annyira rossz volt, alig volt krumpli íze.


Semmilyen élelmiszer nem veszek félig vagy egészen feldolgozott állapotban, mert a minösége minden nagyüzeni elökészítéssel csak romlik.

2013. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Piacokon lehet tisztított újkumplit venni,de nem élek vele.A mirelit hasábot meg azért szeretem,mert kihagyhatom a pepecselős részt(amit utálok),és több időm marad fontosabb dolgokra.

Egyébként elmész bármelyik étterembe,ott is mirelitből kapod a sült krumplit,nekem nincs vele bajom,szeretem.

2013. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hasábburgonyának a mirelit a legfinomabb. Én sem vagyok híve a fagyasztott félkész áruknak, nem is nagyon veszek ilyet, de a sültkrumplit nagyon szeretem, friss krumpliból sosem lesz ugyanolyan. :)
2013. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb zöldségesnél lehet rendelni tisztított zöldségeket, vákuum csomagolásban, vagy más módon "tartósítva".

Éttermekbe szoktak szállítani, de más 3-5 kg-os mennyiségeket is megcsinálnak, bármilyen formára darabolva.

Tehát a dolog létezik.

A hasábburgonya sütéshez(!) teljesen evidens, mást nem is használok. Teljesen tökéletes.

2013. júl. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tescóban is van mindenféle vákumcsomagolt zöldség tisztítottan. krumpli, zöldség, répa, hagyma még felkockázva is. nem vennék saját részemre, de, ha valakinek ez pont megfelel mi értne.Biztos van rá kereslet, másképp nem árulnák. az ára húzós, de, van akinek ez nem számít, főleg, ha időt nyer vele, ami neki fontosabb.

A Metróban is láttam, hogy nagy kiszerelésekben viszik a vendéglátósok a tisztított zöldségeket. majd a kedves vendég kifizeti az anyagköltségben...

A mirelit hasábbal semmi bajom, próbáltam is már, de friss krumpliból sem tart semeddig sem megcsinálni.Spéci hámozóm, késem van, semmi perc alatt végzek a pucolással, szeléssel. leszárítom, aztán bő zsiradékban ropogósra sütöm.

Szóval a lehetőség szinte mindenki számára adva van, a nagyobb áruházak polcain minden megtalálható, ami kényelmi termék.

2013. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!