Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tárkonyos borjúraguleves...

Tárkonyos borjúraguleves mellé mi illik második fogásnak? Valami könnyű kéne és ne édes.

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Sajtos tejfölös tészta :)
2009. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez jó! Ezt ebédeltem és hortobágyi palacsintát ettem utána.

Elég jól harmonizál.

2009. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, végül közvéleménykutatást csinátam a családban és lusta lángos lett :)
2009. okt. 21. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az milyen? :)
2009. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a lusta lángos? amivel 2 perc munka van csak :D

- 1 kg lisztet, 2 bögre langyos tejet, 1 cs szárított élesztőt, 1 ek sót, 2 dl tejfölt lazán összegyurkázunk 1 perc alatt és meleg helyre tesszük, míg duplára kel (én reggel szoktam bekeverni, berakom a hűtőbe - ekkor nem kell keleszteni, a hűtőben is megkel - és este lehet egyből sütni)

olajos kézzel óvatosan kis gombócokat szakítunk belőle, megformázzuk és közepesen forró olajban szép lángosokat sütünk belőle

nagyon fincsi, egyszerű, maceramentes és a hűtőbe téve napokig eláll, bármikor lehet belőle sütni, amennyi kell :P

2009. okt. 22. 07:37
 6/6 anonim válasza:
Nahát, én is lángost akartam javasolni!
2009. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!