Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Charlotte torta krémjét lehet...

Charlotte torta krémjét lehet csokifagyival is helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Most csinálok először ilyen tortát és fontos lenne hogy sikerüljön mert szülinapra vinném. Régebben láttam egy műsorban ahol csak a piskótát készytették el a csokis töltelék helyére pedig boltban vett csoki fagylaltot öntöttek és így tették be a hűtőbe.
2013. júl. 22. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat lenne hűtés nélkül, akkor szerintem felolvadna benne a fagyi.
2013. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó, hacsak nem fagyasztod le az egészet. de akkor meg a piskóta lesz fagyott.ha meg a fagyi olvadni kezd elázik a piskóta... stb.

szóval együtt nem megy.

2013. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy van ,hogy a keményre fagyott fagyit tálalás előtti percekben nyomkodják a tortába .Rögtön tálalják .. De ,a fagyi ahogy olvad teljesen eláztatja a piskotát :

Irok neked 1 csoki krémet hátha ez is jó ,lesz . Én evvel szoktam a charlotte -tortát megtölteni . A piskotához barack lekvár helyett meggy lekvárt teszek . Nekem ígí szokott kinézni : [link]

Csoki krém

1 zacskó Dr. Oetker ét csokis puding port

hagyományos módon megfőzük: Amikor kész és még meleg 10dkg jó minőségű ét csokit darabokban hozzákeverünk.

Majd a már langyos krémbe 2dl keményre felvert tejszínhabot keverünk: A tejszínhabba zselatint vagy habfixálót teszünk. Ezt bele keverjük a csokis krémbe . a krémbe tehetünk meggy darabokat is : Ha meggy darabokat teszünk, a krémbe akkor bármilyen meggylikőrt keverjünk a krémhez :

Zselatin jobban összetartja a krémet:

A zselatinból Dr. Oetker kis tasakos zselatin por kell :

A csoki magyar Boci ét csokoládé .

2013. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs : [link]
2013. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és a receptet is!!! Akkor ezt a verziótfogom kipróbálni! Remélem sikerülni fog :)
2013. júl. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!