Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés dagadóból milyen...

Sertés dagadóból milyen könnyen elkészíthető finom ételt tudtok ajánlani egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyben van akkor szurj bele kést csinálj lukat bele : Dugj a lukba 2 kolbászt egymás mellé : Így szép lesz amiko felszelteled : fokhagymával ,sóval ,dörzsöld be majd tedd tepsibe és fólia alatt süsd meg :amikor át sült akkor piritsd meg kicsit..
2013. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-) másnak más javaslat?
2013. júl. 29. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Töltött dagadó, hagyományos, vagy gombás, esetleg májas töltelékkel.ha kéred leírom.
2013. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doboszoli ***** válasza:

A dagadó elég sokoldalúan felhasználható, aránylag olcsó hús.

A fentieken kívül lehet gondolkodni a megdarálásán is, így fasírt, töltött káposzta/paprika,(egyáltalán nem bonyolult egyik sem, nem értem néhány fiatal versenyző miért ódzkodik tőle), esetleg bolognai, lasagne, bármilyen rakott zöldséges dolog is könnyen készíthető belőle, mert kellően szaftos hús.

A töltött nálunk is nagy kedvenc, hidegen, melegen, ott a felszúrásra, összevarrásra/tűzésre ügyelj, mert hajlamos a sütőben kézigránátként viselkedni.

2013. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igazad van, hiszen, mint darálthús ezerféleképpen felhasználható. nem is tudom miért, de nekem rögtön a töltöttdagadó jutott eszembe.

a múltkor elszúrtam a felszúrást, hát megfoltoztam...

egy kis darabka húst háztartási cérnával szabályosan alávarrtam a lyuknál és jöhetett a töltelék.

a végét letűzöm hústűvel, aztán átkötözöm a cérnával, mint anno a kötözött sonkát.persze a cérnát még időben a pihentetés után el kell távolítani.

Ismételten,- tény, hogy minden darálthúsos ételhez kiváló a dagadó.

2013. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megtöltöm. Az annyi lesz h a húsba csinálok 1lyukat abba kolbászt dugok és már mehet is az előbb leirt módon a sutőbe?
2013. júl. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!